ZAČNI S GYMSTORY

Nemáte žádné zkušenosti s cvičením ve fitness? Jste na správném místě!

Jako nový klient máte možnost využít jeden trénink s jedním z našich profesionálních trenérů zcela zdarma. Úvodní trénink s trenérem, který získáte prostřednictvím voucheru ihned při registraci vás nic nestojí a výrazně vám pomůže v následné orientaci v prostoru fitness.

Termín prvního tréninku zdarma si můžete domluvit před první návštěvou.  Napište email na adresu: recepce@gymstory.cz. My se Vám ozveme.

První vstup do Gymstory samozřejmě tímto prvním tréninkem není podmíněn. Můžete tedy přijít kdykoliv.

  • Velkoryse vybavená posilovna, kde vůbec nich nechybí.
  • Každý den nejrůznější lekce pro začátečníky i pokročilé.
  • Plně klimatizované a hlavně čisté prostory.
  • Dámská zóna pro ženy, které při cvičení preferují soukromí a klid.

RELAXACE PO CVIČENÍ

  • Bezplatná sauna
  • Tři solária Ergoline
  • Celotělová kryokomora
  • Masáže a fyzioterapie
  • Zeštíhlující procedury Body Wraps a Maderoterapie

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Děkujeme, že dodržíte čistou zónu a do fitness centra vstoupíte bez bot.

Snažíme se zachovat co nejčistší prostředí, tak si prosím před vstupem do fitness centra zujte boty a odneste s sebou do šatny.

Jako první proběhne registrace nového klienta. Poté, prosíme, upřesněte, zda jdete do posilovny (prostoru gym) nebo na skupinovou lekci. Pokud nemáte předem vybranou permanentku nebo členství, naši kolegové Vám vysvětlí všechny možnosti. Od jednorázového vstupu, přes permanentku na více zvýhodněných vstupů nebo rovnou členství. Členství jsou bez závazku a vždy si zvolíte jeho délku.

Doporučujeme 4 super výhodné vstupy za 750 Kč s platností dva měsíce. Díky nim si u nás máte možnost vyzkoušet všechny vstupy (posilovna i lekce) a v klidu se tak rozhodnout, jaká permanentka nebo členství se k Vám nejvíce hodí.

Multisport kartu u nás můžete využít do posilovny a na skupinové lekce o kapacitě 24 osob. Na skupinové osobní tréninky o kapacitě 12 osob se Multisport nevztahuje.

Na recepce dostanete čip s klíčkem, s jehož pomocí se dostanete přes turniket do šaten a otevřete si přidělenou skříňku. Nemusíte tedy řešit svůj zámeček. Po převlečení se opět díky čipu dostanete turniketem do posilovny. Doporučujeme na recepci požádat o klíček od trezoru a do něj si uložit cenné věci.

Budete potřebovat dva ručníky, jeden pod sebe pokládáte na cvičící stroje a jeden na osobní hygienu po sprše (můžete si zapůjčit na recepci).

Prosíme abyste všechny pomůcky, které používáte vraceli tam, kam patří. Místa pro dané pomůcky jsou pro lehčí orientaci popsány. Použitý stroj, hlavně úchyty po sobě prosíme vydezinfikujte. Papírové role a dezinfekce je k dispozici na několika místech.

K dispozici jsou Vám sprchy s mýdlem, wc, fény a jiné hygienické pomůcky. Pokud chcete využít po cvičení Relax ve Finské sauně, pro vstup je nutné prostěradlo (ne ručník). Pokud nemáte své, na recepci si jej můžete zapůjčit. Po převlečení si vezměte vše ze skříňky, vyjdete ze šatny s botami v ruce a klíček s čipem předejte na recepci.

Těšíme se na Vás.

www.gymstory.cz

Kromě Multisport karet, přijímáme karty Edenred, Unišek, Benefit Plus, Sodexo a naše služby můžete také hradit přes fond FKSP od svého zaměstnavatele.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, přání nebo chcete vystavit fakturu právě na fond FKSP, nebo do své společnosti, kontaktujte nás.

Romana Dyntrová

Provozní manažer

romana.dyntrova@gymstory.cz