Různí trenéři - Odlišné zkušenosti - jiné pokyny - stejná filozofie pohybu
Všichni naši trenéři jdou různými cestami, avšak stejným směrem.

foto
foto

OSOBNÍ TRÉNINK

V nabízených službách fitcentra není nic osobnějšího, než OSOBNÍ TRÉNINK. Trenér má dostatek prostoru soustředit se výhradně na cíle klienta. Přizpůsobí jeho potřebám výběr cviků, zátěž i intenzitu pohybu.

SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINK

Pozornost trenéra je sice již rozptýlena na vyšší počet cvičících, avšak vzhledem k maximální kapacitě 6 lidí je možné i v tomto případě dosáhnout vynikajících výsledků. Tato služba nabízí optimální poměr CENA/ VÝKON.

Vašek

Vašek
Vašek

Při trénincích využívám pohybové souhry, kterými jsme byli obdarováni při narození. Věřím v jejich dokonalost a rád si od nich nechám ukázat cestu. Tyto vrozené motorické vzorce jsou sice staré několik miliónů let, avšak dosud nikdo nic lepšího nevymyslel.

Honza Novosad

Honza Novosad
Honza Novosad

Prostřednictvím pohybu, mentálního cvičení a vzájemného sdílení informací se rád stanu vaším průvodcem na cestě k sebepřijetí. Učíme se celý život, vy i já. Jediné, co mohu slíbit je, že budu sdílet a předávat informace, které dávají smysl mé hlavě, prošly zkušeností mého těla a dotkly se mého srdce. Tělo vnímám jako prostředek k projevu našeho prožívání života, pojďme mu společně porozumět.

Pepa Mareš

Pepa Mareš
Pepa Mareš

Při vedení lekcí neupřednostňuji jednotlivé svaly, ale vždy procvičování těla jako jednoho celku. Jde o respektování přirozené lidské motoriky, která vede k získání silného, pružného a především zdravého těla.

Tereza Šimek

Tereza Šimek
Tereza Šimek

Možnosti vašeho těla jsou téměř nekonečné. Nevěříte? Naučím Vás používat svalové souhry, se kterými jsme se všichni narodili a uvidíte zázraky. Vaše tělo bude silnější, stabilnější a dokážete cokoliv.

Filip Kopřiva

Filip Kopřiva
Filip Kopřiva

Vaše tělo je ten nejdokonalejší nástroj. Využijte jeho vrozených pohybových souher a ono vám poděkuje.

Katka Machová

Katka Machová
Katka Machová

S láskou k tělu, ke zdraví a zdravému životnímu stylu.

Daniel Pospěch

Daniel Pospěch
Daniel Pospěch

Příroda je dar a my jsme její součástí. Díky záměru k pohybu umíme přirozeně využít oporu v chodidlech a nastavit tělo tak, aby bylo funkční, stabilní a silné. Byla by škoda tenhle dar nevyužívat.

Daniel Koždoň

Daniel Koždoň
Daniel Koždoň

Má filozofie tréninku spočívá v návratu k lehkosti a přirozenosti pohybu díky vnímání a využívání vrozených svalových souher, které nám matka příroda dala do vínku při našem narození. Cvičebních technik je spousta, pohybové principy a přírodní zákony jsou však stálicí, o kterou se můžeme vždy opřít, když se na chvíli zastavíme a začneme svému tělu znovu naslouchat.

Tomáš Tesař

Tomáš Tesař
Tomáš Tesař

Pokud jsme schopni své tělo vnímat jako celek, můžeme objevit obrovské poklady. Jeden z velikých darů můžeme vidět okamžitě, jsou to naše vzorce pohybu, které máme v sobě od malička. Stačí je jednoduše zapnout v naší hlavě a uvidíme okamžitý efekt.

Tomáš Brückner

Tomáš Brückner
Tomáš Brückner

Má filozofie tréninku je založena především na přirozených pohybech člověka a na souhře celého těla. Naučím vás lépe vnímat své tělo a správně ho při pohybu využít.

Dáša Daňková

Dáša Daňková
Dáša Daňková

Cvičení na základě vrozených pohybových souher vám otevře nový, fascinující svět pohybu, kde vaše tělo funguje jako dokonale propojený systém. I v běžném životě se budete lépe hýbat, stát, sedět či chodit. Věřím, že návrat k vrozeným ideálním pohybovým programům má, kromě jiného, nesporný zdravotní přínos.

Kristýna Pumrlová

gymstory-trener-kristyna-pumrlova
gymstory-trener-kristyna-pumrlova

Pohyb je součástí našeho života již od narození. Pomohu Vám cítit se lépe a dosáhnout stanovených cílů. Posouvejte své hranice dál a dál a nebojte se udělat první krok - ten totiž odlišuje vítěze od poražených!

Jakub Mráz

gymstory-trener-jakub-mraz
gymstory-trener-jakub-mraz

Disciplína a motivace. Právě kvůli jejich nedostatku většina lidí přestane cvičit, i když jsou na dobré cestě ke své vysněné postavě. Přitom jen potřebujete někoho, kdo vás k vašemu cíli posune. Přijďte a společně to zvládneme!

Michal Korbička

gymstory-trener-michal-korbicka
gymstory-trener-michal-korbicka

Dopracovat se k vytouženému tělu je to samé, jak postavit si vlastní dům. Také ho nezačínáme stavět od střechy. I vlastní tělo musíme nejprve zvládnout od základů, než na něj začneme přidávat jednotlivé cihly. Tak se kousni a doraž!