SKUPINOVÁ LEKCE

maximální kapacita 24 osob

NA TYTO LEKCE AKCEPTUJEME KARTU MULTISPORT.

NA CO SI VZPOMENETE, TO TU NALEZNETE!

Jsi začátečník nebo pokročilý? U nás si ze skupinových lekcí vybere každý. Ať se jedná a pomalá – zdravotní cvičení, nebo dynamická, vždy jsou všechny lekce vedeny opravdu profesionálními lektory / trenéry, kteří jsou zvyklí se při své lekci klientům maximálně věnovat.

Lekce probíhají na několika místech a jsou rozděleni do dvou kategorií – s nižší a vyšší kapacitou cvičících. U lekcí s vyšší kapacitou osob (24) je možno využít multisport kartu.

K dispozici je velký sál není pouhým prostorem se zrcadly, nýbrž je špičkově vybaven pro všechny formy funkčního cvičení a intenzivních tréninků. Je vybaven vším, na co lze při tréninku pomyslet a poskytuje tedy vynikající možnosti velmi pestrého skupinového tréninku. Najdete zde zónu bojových sportů dvě TRX konstrukce, několik kladkových strojů, cross trainerů, posilovacích lan, mnoho hrazd, velké množství kettlebells, nakládacích i jednoručních činek, odrazových desek pro odrážení wall ballů od zdi.

Cílem těchto lekcí je především zlepšení celkové kondice, kardiovaskulární činnosti, celotělové posílení těla a redukce hmotnosti.

Důležité!

Prosíme, aby si každý klient vzal na lekci kromě dobré nálady také RUČNÍK!

Vidět všechny aktuální lekce a dělat si jejich REZERVACE můžete zde: Rezervační systém

 

SEBEOBRANA PRO ŽENY A DÍVKY

                                                                           

Lektor: Adam Tichý
ČTVRTEK: 18:00

 

Máš pocit, že kdyby se něco dělo, nevíš jak se bránit? Chceš se potmě na ulici cítit bezpečneji? Chceš zvýšit svoje celkové seběvědomí a zároveň zapracovat na své fyzické kondici? Přijď na můj trénink sebeobrany pro ženy. Naučíme se ubránit škrcení, držení, útokům nohama i rukama, noži i holi. Jde o celostní trénink, kdy zapojíme celé tělo, ale i hlavu. Teoretickou část vystřídá praktická a ty si osvojíš postupy, které ti pomohou se cítit lépe v běžném životě, ale zejména reagovat v kritických situacích.

Trénink vede zkušený trenér, pro kterého je pohyb životním posláním, dobrá nálada a přátelská komunikace jsou samozřejmostí.

Nemusíš se bát, přijď. Uvidíš, že tě to bude bavit a že výsledky se brzy dostaví.

Lekce určená pro všechny ženy a dívky od 12 let – 100  .

Vstup možný na Multisport kartu.

 

KRUHOVÉ INFERNO

 

Lektor: Eliška Svobodová
PONDĚLÍ: 17:00
ÚTERÝ: 06:30
PÁTEK: 17:00

 

Název pod sebou skrývá silově/intenzivní kruhový trénink, během kterého na 10-15 stanovištích procvičíte všechny svalové skupiny.

Základní interval je 30-40 sekund, po kterém následuje krátká 10-15 vteřinová pauza na přesun na další stanoviště. Během jednoho tréninku se 1 kolečko projede 3-4x.

Každá lekce se skládá ze zahřátí a dynamického strečinku, vysvětlení a ukázky jednotlivých stanovišť, samotný trénink a závěrečné protažení.

Pro pestrost kruhového tréninku zařazujeme různé pomůcky, například činky, medicinbaly, lana, posilovací tubusy ViPR, bosu, TRX, bulharský pytel, gymball, atletický žebřík, atd…

Nemusíte se bát, kruhový trénink je pro každého, koho baví si pořádně zamakat se skvělou partou lidí. Každý si může zvolit svoje tempo cvičení a zátěž podle svých možností. Pravidelným cvičením si zlepšíte nejen vaši fyzickou kondici. Celou lekci doprovází skvělá hudba a ještě lepší atmosféra.“ 

TRX

 

Lektor: Adéla Lojkásek
ČTVRTEK: 18:00
NEDĚLE: 17:00 (45 minut )

 

TRX®️ Suspension Trainer (Total-Body Resistance Exercise) je závěsný systém pro cvičení s vahou vlastního těla. Pomocí cviků s TRX®️ se buduje funkční síla, flexibilita, koordinace, stabilita a hluboký stabilizační systém. Tyto vlastnosti jsou potřeba nejen ve sportu ale i v běžném životě. Pomocí TRX®️ lze zvýšit svou formu a zdraví a snížit riziko zranění. Vedle fitness, je TRX®️ také široko využitelnou cvičební pomůckou ve fyzioterapii, a to jak mezi sportovci, tak i nesportovci či seniory. Při cvičení s TRX®️ si každý koriguje intenzitu cvičení sám dle svých možností a to pouze svým postavením a vzdáleností od bodu závěsu TRX®️. To dělá z TRX®️ velice šetrnou, kvalitní a bezpečnou cvičební pomůcku.

Jako fyzioterapeutka na svých lekcích dohlížím na kvalitu provedení cviků a případně Vám poradím, jak formu cviku vylepšit.

BODY WORK

 

Lektor: Michal Korbička
STŘEDA: 17:00

 

Ahoj, jmenuju se Miky a rád bych tě pozval na mojí středeční lekci Body worku, na které se rozhodně nebudeš nudit! 

Během hodiny procvičíme celé tělo odspoda nahoru. Využijeme nejen vlastní váhu, ale i nejrůznější cvičební pomůcky. 

Pokud máš jakékoliv zdravotní omezení, dej mi vědět před začátkem lekce a já ti trénink mile rád přizpůsobím. Budu se těšit!

FIGHTER ´S FUSION

 

Lektor: Denis Vido
STŘEDA: 19:00

 

Přijďte ke mně na Fighter's Fusion, kde se různé bojové disciplíny spojují do jedinečného skupinového tréninkového zážitku.

Moje speciálně sestavené hodiny kombinují eleganci kruhového tréninku, sílu boxu, intenzitu kickboxu a preciznost muay thai. Pocítíte souhru těchto různorodých bojových stylů, posilují vás, abyste získali sílu, obratnost a nezastavitelnou důvěru. Ať jste zkušený bojovník nebo začátečník na vaší cestě, Fighter's Fusion vítá všechny, kteří hledají výzvu a zároveň podporující prostředí.

Uvolněte svůj potenciál a objevte svého bojového ducha!

HOBBY BOX

 

Lektor: Jakub Škornička
ÚTERÝ: 19:00

 

Je vaším cílem zlepšit svoji fyzickou kondici? Zesílit zdravým a funkčním způsobem? Zkoordinovat svůj pohyb a vypěstovat si bleskové reflexy? Nebo potřebujete jen občas vypustit trochu toho stresu z běžných dnů a pořádně se vypotit? Tak přesně pro vás je tady naše hodina Hobby boxu s Kubou.

Přidejte se do party lidí, kteří se baví pohybem na intenzivní hodině, vycházející z boxerských tréninků. Společně budeme rozvíjet naše motorické schopnosti, budeme budovat fyzickou kondici a naučíme se základní boxerské techniky. Vše hravým a funkčním způsobem.

PILATES CLINIC

 

Lektor: Kateřina Novotná
PÁTEK: 09:00

 

Systém cvičení je vytvořen tak, aby každý pohyb byl pro tělo maximálně přínosný v oblasti zdravého a funkčního držení těla. Oproti klasickému pilates jdou cviky snadněji provést a jejich benefity se dostavírychleji.Upravuje funkčnost nevyvážených úseků na těle ať z důsledků sedavéhozaměstnání či nevyváženého sportování, odstraní bolesti všeho druhu,zlepší držení těla a mobilitu páteře.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie! Kateřina je naprostý profesionál s dlouholetou zkušeností a důsledně dbá na precizním provedení cviků, jež přinesou očekávané výsledky.

MOBILITA A POSÍLENÍ STŘEDU TĚLA

 

Lektor: Lucie Comfortiová
PONDĚLÍ: 19:00

 

Těšte se na důkladné protažení a posílení středu těla, při kterém budeme opatrně zkoušet dosáhnout svých maximálních možností v pohyblivosti. Naučíme se správný způsob dýchání.

S pravidelnou účastí na těchto lekcích budete postupně zaznamenávat větší rozsah pohybu a celkově to pro Vás bude snazší a příjemnější. Budeme věnovat pozornost viditelnosti a síle břišních svalů, přičemž
složitost cvičení bude individuálně přizpůsobena potřebám každého jednotlivce. Proto je tato lekce vhodná pro všechny. Začneme s rozehřátím a poté se pomalu, ale s jistotou pustíme do cvičení s radostí.

Ráda vás budu motivovat do nového dne, aby byl krásný a příjemný. Nemáte se čeho obávat.

JÓGA S TERKOU

 

Lektor: Tereza Léblová
STŘEDA: 18:00

 

Tyto lekce jógy jsou zaměřeny na celkové posílení vašeho těla a mysli. 

Na začátku lekce probudíme a zahřejeme tělo i mysl pomocí vlastního dechu. Pak se plynule přesuneme k jógovým cvičením, díky kterým posílíme a protáhneme celé tělo. Na konci lekce se zklidníme pomocí závěrečné relaxace.

Tato hodina je sice hlavně o získání síly, stability a flexibility, ale zároveň vyčistí mysl a váš den bude hned o kus klidnější a pohodovější. Na druhou stranu se vůbec nemusíte bát náročnosti a pokročilosti lekce, ta se vždy přizpůsobí každému individuálně podle jeho potřeb. 

Budu se na vás těšit, vaše Terka.

Namaste 

PILATES S ANDREOU

 

Lektor: Andrea Malá
ÚTERÝ: 17:00
ČTVRTEK: 09:00

 

Na hodině pilates začínáte protažením a zahřátím. Zaměřujeme na celé tělo nebo na určité partie těla. Ucítíte svaly, které jste ještě necítili. Rozvinete svou svalovou kontrolu i flexibilitu těla. V pilates jde jen o vás, je to čas, který věnujete jen a jen sobě. Nachvíli zapomenete na problémy, které vás trápí, nebo na věci, které musíte udělat po lekci. Při samotném pilates budeme cvičit s vlastní vahou nebo doplňky jako jsou odporové gumy, nebo lehké zátěže do ruky.

PAŤASŮV INTENZIVNÍ KRUHÁČ

 

Lektor: Patrik Kaňka
ČTVRTEK: 19:00
NEDĚLE: 18:00
NEDĚLE: 19:00

 

DOČASNĚ ZRUŠENÁ A NAHRAZENÁ ČTVRTEČNÍ LEKCE OD 19:00 - NÁHRADA ZA KRUHOVÉ INFERNO POD VEDENÍM ELIŠKY SVOBODOVÉ

Kruhový trénink je skvělá forma cvičení, která kombinuje silové, funkční a kardio prvky. Skládá se obvykle z 4-5 kol s 8-12 stanovišti. Na každém stanovišti se střídá cvičení po dobu 30-40 sekund s odpočinkem trvajícím 10-15 sekund.

Tento tréninkový styl je přístupný a vhodný pro každého, nehledě na jeho úroveň kondice. Je to proto, že si každý může volit váhu a intenzitu cvičení podle svých individuálních schopností a cílů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý cvičenec, kruhový trénink vám umožňuje dosáhnout maximálního efektu.

Kruhový trénink je skvělý způsob, jak dosáhnout komplexního tréninku a zlepšit svou fyzickou kondici. Bez ohledu na to, jaké váhy a jakou intenzitu cvičení zvolíte, můžete se těšit na výzvu, která vás posune blíže k dosažení vašich fitness cílů.

Proto neváhejte a doražte ke mně na kruháč!!

Budu se těšit.

ODKAZ NA DALŠÍ PARÁDNÍ LEKCE – SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINKY ZDE: SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINK

 

BODYSTYLING

 

Lektor: Jana Zajíčková
ČTVRTEK: 17:00

 

Ahoj, jsem Jana Zajíčková a ráda bych vás pozvala na svou lekci Bodystylingu, což je vlastně takový starý dobrý nekomplikovaný aerobic (choreografie, kterou zvládne každý, nic složitého, asi tak 20-25 minut) v kombinaci s formováním postavy (využijeme činky, expandery, podložky, stepy atd. k tomu, abychom posílili hlavně problematické partie, které mají tendenci se nám povolovat) a závěrečným strečinkem.

Vše tak, abyste odcházeli v pohodě a se super pocitem, že jste dneska pro sebe něco udělali.

CORE JOGA

 

Lektor: Linda Nejezchlebová
PONDĚLÍ: 18:00

 

Core Yoga je plynoucí sestavou navazujících ásan nejen pro mírně pokročilé. Cíleně ásanami posilujeme a protahujeme celé tělo s důrazem na jeho střed. V harmonii s dechem. 

Střed těla stabilizuje a podporuje páteř. 

Společně si zkraje lekce zvědomíme dech, následně zahřejeme svaly vybudováním tepla v těle. V ásanách nezůstáváme příliš dlouho, jako například v hatha či yin józe. Ke konci lekce dominuje protahování a vždy zakončujeme relaxací.

Důraz na soulad těla a mysli s dechem je během jógy zásadní. Snadněji se očistíme po fyzické stránce, uklidníme se mysl, utříbíme myšlenky, zmírníme stresové napětí. 

Vše s respektem k možnostem vlastního těla. 

Důležitý je pokrok, nikoli dokonalost!