SKUPINOVÁ LEKCE

maximální kapacita 24 osob

NA CO SI VZPOMENETE, TO TU NALEZNETE!

Jsi začátečník nebo pokročilý? U nás si ze skupinových lekcí vybere každý. Ať se jedná a pomalá – zdravotní cvičení, nebo dynamická, vždy jsou všechny lekce vedeny opravdu profesionálními lektory / trenéry, kteří jsou zvyklí se při své lekci klientům maximálně věnovat.

Lekce probíhají na několika místech a jsou rozděleni do dvou kategorií – s nižší a vyšší kapacitou cvičících. U lekcí s vyšší kapacitou osob (24) je možno využít multisport kartu.

K dispozici je velký sál není pouhým prostorem se zrcadly, nýbrž je špičkově vybaven pro všechny formy funkčního cvičení a intenzivních tréninků. Je vybaven vším, na co lze při tréninku pomyslet a poskytuje tedy vynikající možnosti velmi pestrého skupinového tréninku. Najdete zde zónu bojových sportů dvě TRX konstrukce, několik kladkových strojů, cross trainerů, posilovacích lan, mnoho hrazd, velké množství kettlebells, nakládacích i jednoručních činek, odrazových desek pro odrážení wall ballů od zdi.

Cílem těchto lekcí je především zlepšení celkové kondice, kardiovaskulární činnosti, celotělové posílení těla a redukce hmotnosti.

Důležité!

Prosíme, aby si každý klient vzal na lekci kromě dobré nálady také RUČNÍK!

Vidět všechny aktuální lekce a dělat si jejich REZERVACE můžete zde: Rezervační systém

 

KRUHOVÉ INFERNO

 

Lektor: Eliška Svobodová
ÚTERÝ: 06:30
PÁTEK: 17:00

 

Název pod sebou skrývá silově/intenzivní kruhový trénink, během kterého na 10-15 stanovištích procvičíte všechny svalové skupiny.

Základní interval je 30-40 sekund, po kterém následuje krátká 10-15 vteřinová pauza na přesun na další stanoviště. Během jednoho tréninku se 1 kolečko projede 3-4x.

Každá lekce se skládá ze zahřátí a dynamického strečinku, vysvětlení a ukázky jednotlivých stanovišť, samotný trénink a závěrečné protažení.

Pro pestrost kruhového tréninku zařazujeme různé pomůcky, například činky, medicinbaly, lana, posilovací tubusy ViPR, bosu, TRX, bulharský pytel, gymball, atletický žebřík, atd…

Nemusíte se bát, kruhový trénink je pro každého, koho baví si pořádně zamakat se skvělou partou lidí. Každý si může zvolit svoje tempo cvičení a zátěž podle svých možností. Pravidelným cvičením si zlepšíte nejen vaši fyzickou kondici. Celou lekci doprovází skvělá hudba a ještě lepší atmosféra.“ 

BODY WORK

 

Lektor: Michal Korbička
STŘEDA: 17:00

 

Ahoj, jmenuju se Miky a rád bych tě pozval na mojí středeční lekci Body worku, na které se rozhodně nebudeš nudit! 

Během hodiny procvičíme celé tělo odspoda nahoru. Využijeme nejen vlastní váhu, ale i nejrůznější cvičební pomůcky. 

Pokud máš jakékoliv zdravotní omezení, dej mi vědět před začátkem lekce a já ti trénink mile rád přizpůsobím. Budu se těšit!

FIGHTER ´S FUSION

(lekce bude spuštěna v průběhu září - sledujte Rezervační systém)

 

Lektor: Denis Vido
PONDĚLÍ: 17:00
PÁTEK: 06:15

 

Přijďte ke mně na Fighter's Fusion, kde se různé bojové disciplíny spojují do jedinečného skupinového tréninkového zážitku. Moje speciálně sestavené hodiny kombinují eleganci kruhového tréninku, sílu boxu, intenzitu kickboxu a preciznost muay thai. Pocítíte souhru těchto různorodých bojových stylů, posilují vás, abyste získali sílu, obratnost a nezastavitelnou důvěru. Ať jste zkušený bojovník nebo začátečník na vaší cestě, Fighter's Fusion vítá všechny, kteří hledají výzvu a zároveň podporující prostředí. Uvolněte svůj potenciál a objevte svého bojového ducha!

HOBBY BOX

(lekce bude spuštěna v průběhu září - sledujte Rezervační systém)

 

Lektor: Jakub Škornička
ČTVRTEK: 18:00

 

Je vaším cílem zlepšit svoji fyzickou kondici? Zesílit zdravým a funkčním způsobem? Zkoordinovat svůj pohyb a vypěstovat si bleskové reflexy? Nebo potřebujete jen občas vypustit trochu toho stresu z běžných dnů a pořádně se vypotit? Tak přesně pro vás je tady naše hodina Hobby boxu s Kubou.

Přidejte se do party lidí, kteří se baví pohybem na intenzivní hodině, vycházející z boxerských tréninků. Společně budeme rozvíjet naše motorické schopnosti, budeme budovat fyzickou kondici a naučíme se základní boxerské techniky. Vše hravým a funkčním způsobem.

BODY STRONG

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
STŘEDA: 06:30

 

Na této hodině se společně protáhneme před samotnou lekcí, poté vám ukážu 8 až 12 stanovišť, kde vysvětlím jednotlivé cviky. Cvičíme formou kruhového tréninku v intervalu 40 sekund cvik a 20 sekund pauza. Zahrnuté  jsou všechny partie a jedná se o variantu silového tréninku. Některé kolo může být zdvojené a na závěr si dáme nějaký Finisher formou hry. Nemusíte se bát. Lekce je uzpůsobená jak pro začátečníky, tak pokročilé.
Budu se těšit.

JÓGA S TERKOU

 

Lektor: Tereza Léblová
ČTVRTEK: 19:00

 

Tyto lekce jógy jsou zaměřeny na celkové posílení vašeho těla a mysli. 

Na začátku lekce probudíme a zahřejeme tělo i mysl pomocí vlastního dechu. Pak se plynule přesuneme k jógovým cvičením, díky kterým posílíme a protáhneme celé tělo. Na konci lekce se zklidníme pomocí závěrečné relaxace.

Tato hodina je sice hlavně o získání síly, stability a flexibility, ale zároveň vyčistí mysl a váš den bude hned o kus klidnější a pohodovější. Na druhou stranu se vůbec nemusíte bát náročnosti a pokročilosti lekce, ta se vždy přizpůsobí každému individuálně podle jeho potřeb. 

Budu se na vás těšit, vaše Terka.

Namaste 

INTENZIVNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK S KIKI

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
ČTVRTEK: 07:00

 

Na této lekci okusíte Kruhový trénink s vysokou intenzitou a cardio cviky. Jedná se o kombinaci HIIT a plyometrie. Na začátku se zahřejeme a poté Vám vysvětlím kombinační cviky na celkem 8-12. stanovištích. Interval je 35 sekund cvik a 10 sekund pauza. Pokud chcete hubnout nebo třeba jen rýsovat svaly, přijďte. Pro začátečníky i pokročilé. 
Budu se těšit.

FULL BODY TRANING

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
STŘEDA: 18:00

 

Během tohoto kruhového tréninku Vám pomohu zlepšit mobilitu, stabilitu, fyzickou kondici a celkovou sílu. Překonejte své limity a přijďte na společný trénink mezi fajn lidi. Pro začátečníky i pokročilé (uzpůsobení vah).

PAŤASŮV INTENZIVNÍ KRUHÁČ

 

Lektor: Patrick Kaňka
NEDĚLE: 18:00
NEDĚLE: 19:00

 

Kruhový trénink je skvělá forma cvičení, která kombinuje silové, funkční a kardio prvky. Skládá se obvykle z 4-5 kol s 8-12 stanovišti. Na každém stanovišti se střídá cvičení po dobu 30-40 sekund s odpočinkem trvajícím 10-15 sekund.

Tento tréninkový styl je přístupný a vhodný pro každého, nehledě na jeho úroveň kondice. Je to proto, že si každý může volit váhu a intenzitu cvičení podle svých individuálních schopností a cílů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý cvičenec, kruhový trénink vám umožňuje dosáhnout maximálního efektu.

Kruhový trénink je skvělý způsob, jak dosáhnout komplexního tréninku a zlepšit svou fyzickou kondici. Bez ohledu na to, jaké váhy a jakou intenzitu cvičení zvolíte, můžete se těšit na výzvu, která vás posune blíže k dosažení vašich fitness cílů.

Proto neváhejte a doražte ke mně na kruháč!!

Budu se těšit.

MOVEMENT GAMES s Liborem

 

Lektor: Libor Hrůza
ÚTERÝ: 19:00

 

Dynamické cvičení zábavnou formou, při kterém postupně zapojíme svaly celého těla. Využijeme například světelné pomůcky BlazePods a mnoho dalších možností. Zaměříme se na budování obratnosti, rychlosti, vytrvalosti a postřehu. To vše formou hry, zábavy a různých soutěží. I vy tak zjistíte, že cvičení není jen dřina a že hubnout a posilovat zároveň se dá i jiným způsobem, než jste byli doposud zvyklí.
Těším se na vás každé útery od 19 hodin.

ODKAZ NA DALŠÍ PARÁDNÍ LEKCE – SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINKY ZDE: SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINK