Solárium Ergoline

V Gymstory vám nabízíme to nejlepší. Tři solária ERGOLINE (vertikální i horizontální) patří celosvětově k uznávané špičce v oboru více než 30 let. Díky využití nejmodernější technologie a špičkových UV lamp německého výrobce COSMEDICO s ideálním poměrem UVA/UVB záření dochází k opalování v opravdu krátkých opalovacích časech a vy tak šetříte čas i finance.

Zdraví a spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě, proto je opalování v našich soláriích maximálně šetrné a bezpečné, dle norem EU. Opalovací trubice pravidelně měníme a jejich výměnu máme doloženou certifikátem u každého solária, stejně tak, jako provádíme pravidelnou  údržbu opalovacích strojů, čímž zajišťujeme zdravé a bezpečné opálení dle evropských standardů.

Všechna solária jsou vybavena kombinací opalovacích trubic wildSun redlight hybrid+

Zcela nová hybridní technologie vyvinutá na základě nejnovějších výzkumů spojujících přirozené UV záření s intenzivním červeným a infračerveným spektrem světla v jedné UV/redlight lampě. Tato kombinace zaručuje atraktivní dlouhotrvající opálení s redukcí vrásek, zvýšenou tvorbu kolagenu a elastinu na základě stimulace fibroblastů. Aktivace okysličení pokožky přináší více přirozeného přírodního opálení a sametově hebkou pokožku bez nepříjemného odéru po opalování. Nechejte se unášet revitalizačním procesem červeného světla.

Každému klientovi rádi poradíme jak s opalovacím plánem, tak s vhodným výběrem solární kosmetiky, samozřejmostí pro nás je vše vysvětlit a předvést těm, co jdou do solária poprvé.

Opalujeme bez objednání. Přijďte tedy kdykoliv.

Ceník

Minuta opalování 20 Kč

Permanentka na 100 minut opalování 1.600 Kč