SKUPINOVÝ OSOBNÍ TRÉNINK

maximální kapacita 12 osob

NA TENTO TYP LEKCÍ NEAKCEPTUJEME KARTU MULTISPORT.

Lze ale využít Kartu MultiSport společne s 2.AKTIVITOU

U této kategorie lekcí je dbán největší důraz na zdravý pohyb, kde je nezbytný maximální dozor lektora nad kvalitou pohybu. Z tohoto důvodu je maximální kapacita skupinových osobních tréninků snížena na pouhých 12 cvičících. Jedině tak je možné pohlídat zapojení ideálních pohybových vzorců u každého cvičícího. Nízký počet cvičících však vylučuje využití Multisport karty

Tyto lekce probíhají kromě velkého sálu i v zóně pro dámy a v Indoor cycling sále s technologií ICG CONNECT, zatím ojedinělou v ČR. Připravujeme i skupinové osobní tréninky v CORE CARDIO ZÓNĚ, kde bude hlavním cílem spojení zdravého pohybu s vysokou intenzitou cvičení. Tato obtížně spojitelná kombinace vyžaduje jednoznačně menší počet cvičících.

 

Důležité!

Prosíme, aby si každý klient vzal na lekci kromě dobré nálady také RUČNÍK!

Vidět všechny aktuální lekce a dělat si jejich REZERVACE můžete zde: Rezervační systém

 

DÁMSKÝ KRUHÁČ (pouze pro dámy)

 

Lektor: Eliška Svobodová
PONDĚLÍ: 18:00
Lektor: Kristýna Pumrlová
STŘEDA : 09:00
Lektor: Tereza Léblová
STŘEDA: 17:00
Lektor: Kristýna Pumrlová
ČTVRTEK: 18:00

 

Ahoj holky,

chcete mít pevný a kulatý zadky, ploché bříško a cítit se FIT a SEXY? Máme lekci přímo pro vás a je určena opravdu jen pro dámy! Tato lekce je zaměřena na tvarování a zeštíhlení problematických partií ženského těla. Během hodiny se zaměříme především na zadeček, bříško a tricáky. Lekce jsou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Těšíme se! Eliška – Terka – Kiki

ZDRAVÁ ZÁDA

 

Lektor: Dáša Daňková
ÚTERÝ: 18:00
SOBOTA: 10:15

 

Mé lekce jsou zaměřené na zdravý pohyb celého těla. Učím lidi, jak správně stát, sedět, jak nastavit chodidla a následně celé tělo tak, aby jednotlivé segmenty nebyly přetěžovány. Vedu je k tomu, jak dobré nastavení těla udržet i během pohybu. Snažím se jim pomoci se zbavit špatných pohybových návyků, které vedou k bolestem zad a jiných částí těla a nahradit je správnými pohybovými stereotypy. Během mých hodin se učí lépe vnímat své vlastní tělo a díky tomu potom zase mohou lépe sami sebe korigovat. Nejsou to úplně relaxační hodiny, protože většina lidí má pocit, že je to hrozná dřina, ale domů odchází uvolnění, napřímení a s dobrým pocitem srovnaného těla. Chodilo ke mně i několik těhotných žen a toto cvičení je pro ně určitě vhodné, stejně jako pro ženy po porodu. Podobně, se velmi hodí pro ženy 40+ ( práce s aktivací pánevního dna, posilování jako prevence osteoporózy atd.

FUNKČNÍ KRUHÁČ S DANEM

 

Lektor: Daniel Koždoň
STŘEDA: 17:00

 

U tohoto kruháče se můžeš těšit na různorodé pohyby, jelikož obě konstrukce ve funkční zóně (žlutý plácek u recepce) a náš zelený trávníček máme pouze pro sebe.

Ať už jsi začátečník, nebo zkušený cvičenec, neutečeš mému orlímu zraku. I když se jedná o skupinový trénink, tak ti pomáhám dosáhnout co nejdokonalejší techniky. Se mou vždy platí heslo: Quality over quantity. Takže pokud si úplný začátečník, ničeho se neboj, vše tě naučím a navíc ti ostatní zkušení matadoři moc rádi pomohou.

Časové intervaly se většinou pohybují 30 vteřin makačka, 20 vteřin na posunutí se na další stanoviště a mírný oddech. Nenech se ale zmást, rád intervaly obměňuju.

Cílem tohoto kruháče je, aby se ti zlepšila tvá koordinace, zvýšila se ti tvá fyzička, vzrostla síla a rozpustila se nějaká ta podkožní kilečka. Tenhle kruháč se ti hodí jako parádní doplněk k jakémukoliv sportu, nebo aktivitě, kterou ve svém volném čase děláš. No a pokud neděláš nic, tak na co ještě čekáš?

Přijď, bude řiť. Těším se na tebe!

P.S. Boty si s sebou nemusíš tahat, stejně ti je nechám sundat, aby se ti nohy lépe opřely a byly stabilní.

INDOOR CYCLING S NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIÍ

Technologii ICG CONNECT ve spojení s modely kol IC7 zatím v České republice nikdo jiný nenabízí!

Jedná se o jedinečný zážitek, kdy se prostřednictvím plátna pohybujete jednou ve francouzských Alpách, příště v Pyrenejích na Vueltě, jindy podél sicilského pobřeží. Zábava spojená s velmi intenzivní formou tréninku je v poslední době v popředí zájmu návštěvníků fitness.

INTERVAL RIDE

 

Lektor: Michal Korbička
STŘEDA: 18:30
PÁTEK: 17:00

 

Tato lekce je vhodná pro začátečníky, osoby se zdravotním omezením a kondičně cvičící sportovce. 

Jak už z názvu vyplývá, jezdíme po celou hodinu v různých intervalech zátěže a tempu za doprovodu hudby. Během toho měníme i styly jízdy obohacené choreografickými prvky. Na konci nesmí chybět posilování se zátěží a samotný závod.

Před startem ti pomohu nastavit kolo a vysvětlím vše od A do Z. Během hodiny tě poté povedu ke správné technice jízdy, dechu a volbě zátěže.

Mým cílem je tvůj progres a celkový komfort, takže se ničeho neboj a doraž! Já a moje parta tě s radostí uvítáme mezi nás!“

INDOOR HILLS

 

Lektor: Michal Korbička
ÚTERÝ: 18:00

 

Lekce Indoor Hills je skvělá pro milovníky kopců a vyšší zátěže.

Během hodiny jezdíme v intervalech s vyšší zátěží a pomalejším tempu za doprovodu hudby. Během toho měníme i styly jízdy obohacené choreografickými prvky. Na konci si nesmí taktéž chybět posilování se zátěží a samotný závod.

Před startem ti pomohu nastavit kolo a vysvětlím vše od A do Z. Během hodiny tě poté povedu ke správné technice jízdy, dechu a volbě zátěže.

Mým cílem je tvůj progres a celkový komfort, takže se ničeho neboj a doraž! Já a moje parta tě s radostí uvítáme mezi nás!

INDOOR CYCLING

 

Lektor: Jana Zajíčková
ČTVRTEK: 18:30

 

Ráda vás přivítám na svých lekcích indoor cyclingu, kde nehledejte tvrdou dřinu ani dril, ale příjemně strávený čas, kde si poslechnete fajn hudbu, přiměřeně si zamakáte a třeba i trochu zhubnete. Těším se na Vás!“

BE STRONGER

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
PONDĚLÍ: 17:00
STŘEDA: 17:00

 

Jedná se o hodinu klasického spinningu ve vyšších zátěžích a kopcích. Veškerý důraz je kladen během této hodiny na nohy . Díky ICG lekcím můžete sjiždět kopce a traily za nepříznivého počasí pomocí fantastických scenérií, které nám projekce nabízí. Projížďka kanonem Verdon nezní také vůbec špatně, ze? Tak pojďme něco udělat pro své zdraví a společne vyjet některý z vrcholů Alp! Pro začátečníky i pokročilé. 
Budu se těšit. 

ODKAZ NA DALŠÍ PARÁDNÍ LEKCE – SKUPINOVÉ LEKCE ZDE: SKUPINOVÉ LEKCE