ROZDÁVÁME MRAKY DÁRKŮ (3)
ROZDÁVÁME MRAKY DÁRKŮ (3)

GYMSTORY PODPORUJE SPORT A ZDRAVÍ!

Rozhodli jsme se podpořit Vaší aktivitu. V den kdy jdete cvičit, hradíte svůj vstup na skupinovou lekci, skupinový osobní trénink nebo vstup do posilovny jednorázovým vstupem, MultiSport kartou, permanentkou nebo členstvím, které se vztahuje na danou aktivitu.

Pokud se rozhodnete ve stejný den u nás využít více aktivit – např. posilovnu a skupinovou lekci, posilovnu a skupinový osobní trénink nebo máte náladu na dvě lekce či osobní tréninky v jeden den, druhou aktivitu máte za 100 Kč.

Už Vám tedy nebudeme odečítat dva vstupy z permanentky nebo nemusíte doplácet za druhou aktivitu jednorázový vstup v plné výši při prvním vstupu na členství nebo MultiSport kartu.

Neomezené vstupy bez hrazení druhé aktivity jsou pouze u neomezených ročních členství GYM LESSONS a VIP.

Ke každému vstupu máte samozřejmě volný vstup do Relaxační zóny a Sauny.

 

 

DRŽITELÉ PERMANETKY NEBO ČLENSTVÍ

Pokud se rozhodnete ve stejný den u nás využít více aktivit – např. posilovnu a skupinovou lekci, posilovnu a skupinový osobní trénink nebo máte náladu na dvě lekce či osobní tréninky v jeden den, druhou aktivitu máte za 100 Kč.

Ke každému vstupu máte samozřejmě volný vstup do Relaxační zóny a Sauny.

 

Příklad č. 1 Klient využil vstup z permanentky do posilovny a rád by ještě ve stejný den navštívil skupinovou lekci nebo skupinový osobní trénink. Taková druhá aktivita je už pouze za 100 Kč. Stačí jen na recepci nahlásit vstup do posilovny a dále druhou vybranou aktivitu.

 

Příklad č. 2 Klient využil vstup do posilovny ze svého členství gym a rád by ještě ve stejný den navštívil skupinovou lekci nebo skupinový osobní trénink. Taková druhá aktivita je už pouze za 100 Kč.  - i když má zakoupené jen členství do posilovny a tento vstup využil. Stačí jen na recepci nahlásit vstup do posilovny a dále druhou vybranou aktivitu.

 

Příklad č. 3 Klient využil vstup z permanentky do na skupinovou lekci nebo na skupinový osobní trénink a rád by ještě ve stejný den navštívil druhou skupinovou lekci nebo skupinový osobní trénink. Taková druhá aktivita je už pouze za 100 Kč. Stačí jen na recepci nahlásit vstup do posilovny a dále druhou vybranou aktivitu.

 

 

 

 

 

DRŽITELÉ MULTISPORT KARTY V GYMSTORY

Gymstory je partnerem Multisport a MultiSport kartu zde můžete bez doplatku využívat.

 

MULTISPORT KARTA JE NEPŘENOSNÁ. Je tedy platná jen pro osoba, která je držitelem této karty. Pokud nemáte stažený v telefonu QR kód, k plastové kartičce se prokazujete svým dokladem totožnosti.

Na kartu Multisport máte jednu aktivitu denně!

Každý držitel Multisport karty je při první návštěvě řádně registrován na recepci.

 

JEDNA AKTIVITA DENNĚ?

Toto je podmínka k využívání karty ve všech sportovištích. My máme pro naše klienty – držitele Multisport karty BONUS navíc. K jakémukoliv vstupu (gym nebo skupinová lekce) máte možnost využít vstup do naší Sauny a Relaxační místnosti zdarma.

A co více? Mnoho klientů by rádo sportovalo více a jedna aktivita jim nestačí.  U nás můžete využít druhou aktivitu za 100 Kč a nemusíte tedy platit plný vstup 250 Kč. Co to v praxi znamená?

Příklad č. 1 Klient si šel na Multisport kartu zacvičit do posilovny a rád by ještě ve stejný den navštívil skupinovou lekci nebo skupinový osobní trénink. Taková druhá aktivita je pro držitele Multisport karty za pouhých 100 Kč. Stačí jen na recepci nahlásit vstup do posilovny a dále druhou vybranou aktivitu.

Příklad č. 2 Klient navštívil skupinovou lekci na Multisport kartu a rád by ještě navštívil skupinový osobní trénink. Proč ne. Za skupinový osobní trénink – jako za druhou aktivitu – zaplatí jen 100 Kč.

Příklad č. 3 Klient navštívil skupinovou lekci na Multisport kartu a rád by po lekci ještě zůstal neomezený čas v posilovně. Za tuto druhou aktivitu opět zaplatí jen 100 Kč.