BOX PRO DĚTI

(4 - 15 let)

(lekce bude spuštěna v průběhu září - sledujte Rezervační systém)

 

Lektor: Jakub Škornička
STŘEDA: 16:00

 

Hodina boxu pro děti, není čistě boxerskou hodinou. Naším cílem bude v dětech probudit lásku ke sportu a pohybu obecně. Budeme komplexně rozvíjet jejich motorické schopnosti, vnímání vlastního těla v pohybu, fyzickou kondici i duševní pohodu. Naučí se ke své síle přistupovat s pokorou a respektovat své malé “spolubojovníky.” Osvojí si základní boxerské techniky a hravou formou vybijí přebytečnou energii.

DĚTSKÝ BALET pro začátečníky

(3 - 10 let)

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
PONDĚLÍ: 16:00

 

Tato lekce je určena pro všechny děti se zájmem o balet. Seznámím je se základními tanečními prvky hravou formou pomocí pohybových aktivit.

Cena jedné dětské lekce je 170 Kč, přenosná permanentka na 15 lekcí 2100 Kč. Lze využít dětskou nebo studentkou Multisportkartu.

KIDS GAMES

(Lekce začíná od 5.10.2023)

 

Lektor: Libor Hrůza
ČTVRTEK: 16:00

 

Dynamické cvičení pro děti od 8 do 13 let, při kterém děti zapojí celé tělo. Cvičení je zaměřené na postřeh, rychlost, mobilitu, stabilitu, vytrvalost, sílu, ale také na rozvoj práce v týmu a vzájemné podpory. Cvičení jsou koncipována formou soutěží, překonávání překážek či závodů. Díky tomu děti zjistí, že cvičit se dá i zábavně.