BOX PRO DĚTI

(4 - 9 let)

 

Lektor: Jakub Škornička
STŘEDA: 16:00

 

Hodina boxu pro děti, není čistě boxerskou hodinou. Naším cílem bude v dětech probudit lásku ke sportu a pohybu obecně. Budeme komplexně rozvíjet jejich motorické schopnosti, vnímání vlastního těla v pohybu, fyzickou kondici i duševní pohodu. Naučí se ke své síle přistupovat s pokorou a respektovat své malé “spolubojovníky.” Osvojí si základní boxerské techniky a hravou formou vybijí přebytečnou energii.

DĚTSKÝ BALET pro začátečníky

(3 - 10 let)

 

Lektor: Kristýna Pumrlová
PONDĚLÍ: 16:00

 

Tato lekce je určena pro všechny děti se zájmem o balet. Seznámím je se základními tanečními prvky hravou formou pomocí pohybových aktivit.

Cena jedné dětské lekce je 170 Kč, přenosná permanentka na 15 lekcí 2100 Kč. Lze využít dětskou nebo studentkou Multisportkartu.

KIDS GAMES

(8 - 13 let)

 

Lektor: Denisa Helceletová
ČTVRTEK: 15:00

 

Dynamické cvičení pro děti od 8 do 13 let, při kterém děti zapojí celé tělo. Cvičení je zaměřené na postřeh, rychlost, mobilitu, stabilitu, vytrvalost, sílu, ale také na rozvoj práce v týmu a vzájemné podpory. Cvičení jsou koncipována formou soutěží, překonávání překážek či závodů. Díky tomu děti zjistí, že cvičit se dá i zábavně.

HRAVÉ TANEČNÍ FORMY

 

Lektor: Lucie Comfortiová
ÚTERÝ: 16:00

 

Zaměříme se převážně na moderní tanec, který představí zábavný způsob vyjádření a to bez ohledu
na věkovou kategorii. Začneme lehkým kardio tréninkem na rozehřátí a poté se budeme věnovat učení různých prvků, kroků a hlavně pohybů. Na konci lekce se děti můžou těšit na tvorbu choreografie.

Děti budou mít možnost uvolnit se a ukázat svůj potenciál a při tvorbě závěrečné choreografii budou moct projevit svou kreativitu. Během cvičení budeme kombinovat jak ladné, tak akční pohyby a současně se
zaměříme na trpělivost, ohebnost, rovnováhu, hbitost a procvičení paměti.