Gymstory je partnerem Multisport. MS kartu zde můžete bez doplatku využívat.

 

JEDNA AKTIVITA DENNĚ? V GYMSTORY TO NEPLATÍ!

Toto je podmínka k využívání karty ve všech sportovištích. My máme pro naše klienty – držitele Multisport karty BONUS navíc. K jakémukoliv vstupu (gym nebo skupinová lekce) máte možnost využít vstup do naší Sauny a Relaxační místnosti zdarma.

A co více? Mnoho klientů by rádo sportovalo více a jedna sportovní aktivita jim nestačí. U nás můžete využít další aktivitu za 100 Kč. Co to v praxi znamená?

Příklad č. 1 Klient si šel na Multisport kartu zacvičit do posilovny a rád by ještě ve stejný den navštívil skupinovou lekci nebo skupinový osobní trénink . Taková druhá aktivita je pro držitele Multisport karty za pouhých 100 Kč. Stačí jen na recepci nahlásit vstup do posilovny a následně na druhou vybranou aktivitu.

Příklad č. 2 Klient navštívil skupinovou lekci na Multisport kartu a rád by ještě navštívil skupinový osobní trénink. Proč ne. Za skupinový osobní trénink – jako za druhou aktivitu – zaplatí jen 100 Kč.

Příklad č. 3 Klient navštívil skupinovou lekci na Multisport kartu a rád by po lekci ještě zůstal neomezený čas v posilovně. Za tuto druhou aktivitu opět zaplatí jen 100 Kč.

 

MULTISPORT KARTA JE NEPŘENOSNÁ. Je tedy platná jen pro osobu, která je držitelem této karty. Pokud nemáte stažený v telefonu QR kód, k plastové kartičce se prokazujete svým dokladem totožnosti.

Každý držitel Multisport karty je při první návštěvě registrován na recepci.