PŘIJĎTE SI ODPOČINOUT

masáže v gymstory

Vyberte si ze široké nabídky masáží, nebo se napřímo domluvte s masérkou, co přesně potřebujete. Preferujeme osobní přístup a luxusní – nezapomenutelné masáže, které Vás na chvíli přenesou do jiného světa.

Nabídka masáží

Relaxační masáž

Relaxační masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, v střebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest. Doporučuje se při stavech po fyzickém vyčerpání nebo při svalové únavě. Při masáži se využívají různé masážní prostředky (emulze, vonné oleje apod.), které usnadní aplikaci jednotlivých masážních hmatů. Konkrétní podoba masáže je na vzájemné domluvě.

Reflexní masáž

Reflexní masáž je celostní proces v souladu s přírodou a působí především na úrovni nervové. Vychází z pozorování, že na různých místech těla existují tlakové body, resp. zóny, jež patří k určitým orgánům a žlázám. Nejznámější reflexní zóny leží na chodidlech, zejména na šlapkách. Teorie reflexních zón vychází z toho, že masáží nebo stiskem některých bodů – např. na chodidlech nebo dlaních – lze reflektivně působit na celý organismus. Stimulací určitých reflexních zón dochází k reakci v orgánech, jež mohou být velmi vzdáleny od stimulovaného reflexního bodu.

Reflexní masáž se provádí na sucho, hmaty jsou pomalé a klient při ní leží na zádech.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je příprava těla k podávání sportovních výkonů u amatérských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerativní i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu. Masáž je zaměřena na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže. Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů. Sportovní masáž stimuluje prokrvení těla a tím přívod kyslíku a živin do tkání, pomáhá odstranit zplodiny látkové výměny, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost, kladně působí na nervový systém a na psychiku. Při této masáži se používají hlubší hmaty v rychlejším provedení. Používají se oleje, lihové přípravky, emulze, pudry i mýdla.

Sportovní masáž mají podstupovat zdravé osoby. Z důvodu vylučování odpadních látek a velké zátěži, kterou masírovaní podstupuji, je potřeba mít v pořádku srdce, lymfu, slezinu, ledviny a močový měchýř. Tato masáž pomáhá každému sportovci, ať ke zvýšení a stabilizaci výkonu, nebo k odstranění obtíží, které v souvislosti se sportovní zátěží objevily.

ANTI - stress masáž

Anti – stress masáž patří mezi masáže primárně zaměřené jak na svalovou relaxaci a regeneraci, tak na psychický efekt masáže. Doporučuje se při stavech po psychického vyčerpání, depresí či úzkostech. Masírovaný leží při první polovině na břiše, kdy se začíná masírováním zad, a pokračuje se polohou na zádech, kdy se přechází k masáži hlavy a plosek nohou. Tlakově patří mezi jemné masáže. Při masáži se využívají převážně oleje.

 

CENÍK

30 min 490 Kč
60 min 890 Kč
90 min 1250 Kč

 

Rezervujte si svůj termín telefonicky

Eliška Svobodová +420 721 449 862

Masáže - fotografie

Foto_masáže_2