Jste v posilovně poprvé, nevíte jakým způsobem použít posilovací stroje a nejste si jisti svým provedením? Možná byste chtěli vyzkoušet překážkovou dráhu a nevíte jak na to?

ZÁKLADNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK

9_optimized
9_optimized

ZÁKLADNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK – PŘÍPRAVA NA SKUPINOVÉ CVIČENÍ (IMT SYSTÉM)

Využívání vrozených souher je sice pro člověka nejpřirozenější formou cvičení, avšak moderní životní styl nás od těchto pohybových vzorů čím dál tím více vzdaluje. Většině zájemců o skupinové cvičení může však využívání tohoto daru přírody působit určité obtíže. Bez patřičné průpravy může vést skok do rozjeté skupiny k náhradnímu motorickému řešení a využívání neoptimálních pohybových vzorů. Při takovém cvičení pak není možné dostatečně využít bohatý potenciál, který tento cvičební systém nabízí. Tento kurz je možné absolvovat za velmi výhodnou cenu, avšak jen do jednoho měsíce od zakoupení permanentky.

Cena za 3 hodinové tréninky: 585,-Kč.

POSILOVÁNÍ NA STROJÍCH A S ČINKAMI

10_optimized
10_optimized

Ne každý se cítí v prostředí posilovny jako doma. Tento kurz je ideální variantou pro všechny, kdo by rádi zlepšovali držení těla, svoji sílu, hybnost či kondici prostřednictvím cvičení v posilovně, ale nejsou si jisti správností svého provedení. Účastníci kurzu si dále vyzkouší silové varianty cviků, kde je riziko poškození pohybového aparátu mnohem vyšší než u jiných forem cvičení. Silové cviky lze provádět naprosto bezpečně se zdravotními benefity. Tento kurz je možné absolvovat za velmi výhodnou cenu, avšak jen do jednoho měsíce od zakoupení permanentky a není možné tento kurz navštívit opakovaně.

Cena za 3 hodinové tréninky: 990,-Kč.

PŘÍPRAVA NA PŘEKÁŽKOVÉ ZÁVODY

11_optimized
11_optimized

Obliba překážkových závodů roste raketovým tempem a u nás v GYMSTORY máme k dispozici největší překážkovou konstrukci v ČR s nepřeberným množstvím překážkových prvků.

Kurz je určen zájemcům o OCR závody, kteří nemají ještě dostatek zkušeností a rádi by vyšli správným směrem. Tento kurz je možné absolvovat za velmi výhodnou cenu, avšak jen do jednoho měsíce od zakoupení permanentky a není možné jej navštívit opakovaně.

Cena za 3 hodinové tréninky: 990,-Kč.

ROZVÍJENÍ VÝKONNOSTI U PŘEKÁŽKOVÝCH ZÁVODŮ

12_optimized
12_optimized

Výrazné navýšení výkonu OCR závodníků je hlavní motivací pro účast na tomto pokročilém kurzu. V podstatě všechny prvky, které se objevují v závodech Spartan Race, Gladiátor, Predátor apod., u nás najdete v tréninkovém provedení a můžete jejich pomocí zvyšovat své úspěchy na závodech. Kurz lze navštěvovat opakovaně.

Cena za 5 hodinových tréninků: 1650,-Kč.

DĚTSKÉ KURZY

Určeno pro děti věkové kategorie 8-12 let a 13+ let.

dětské-kurzy_optimized
dětské-kurzy_optimized

JUNGLE GYM (cvičení na překážkové konstrukci)

Přelézaní překážek různé obtížnosti nejen že patří mezi nejoblíbenější pohybové aktivity dětí, ale zároveň se jedná o velmi přirozenou formu pohybu, která všestranně rozvíjí tělo. Naši trenéři jsou aktivními závodníky, navíc využívají unikátní cvičební systém IMT.

 

 

 

Dětská lekce na překážkové dráze - PO a ČT v 16:00 (8-12 let): 250,-Kč

Dětská lekce na překážkové dráze - ST v 16:00 (13+ let): 250,-Kč