Gymstory podporuje   7.4. DEN ZDRAVÍ

Akce, která v Gymstory ještě nikdy nebyla.

Co takhle zapomenout na novoroční předsevzetí a začít 7. dubna na celosvětový DEN ZDRAVÍ. Každý NOVÝ klient, který k nám tento den přijde a ještě u nás nebyl, má možnost si zakoupit jakoukoliv permanentku nebo členství s 20% slevou a ještě k tomu získá od Gymstory dárek v hodnotě 1.390 Kč.

Udělejte něco pro sebe a změňte svůj život s Gymstory. My Vám pomůžeme jak jen budeme moci. Nádherné a maximálně nově vybavená posilovna, obrovský výběr skupinových lekcí, naši profesionální osobní trenéři pro začátečníky i pokročilé, služby, které jinde nenajdete. Kryokomora, solárium, sauna, masáže a zeštíhlující funkční procedury. Vše na jednom místě! Stačí si jen vybrat. A pokud jste nerozhodní nebo potřebujete poradit, zeptejte se u nás. Rádi se vším poradíme a pomůžeme.

Již k nám chodíte a někdo z Vašich známých nebo rodiny se ještě neodvážil? Myslíme i na naše stávající klienty. Ve dvou se to lépe táhne. Když jako náš stávající klient přivedete v tento den nového klienta, který u nás ještě nebyl, máte možnost si oba zakoupit jakoukoliv permanentku nebo členství s 20% slevou. Podmínkou je, že členství nebo permanentku si musí zakoupit obě strany. Jako náš klient víte, že takové slevy standardně v Gymstory neposkytujeme a jedná se tedy o naprosto výjimečnou akci.

POZOR! Tyto zakoupené permanentky se slevou jsou nepřenosné. Platnost permanentky je 6 měsíců. Lze zakoupit pouze jeden typ permanentky nebo členství se slevou. (Například: 20 vstupů samostatně - ANO, 10 vstupů + 100 minut solárium - ANO, 10 vstupů + 10 vstupů - NE)

Buďte s námi FIT!

Tým Gymstory