NA CO SI JEN VZPOMENETE, TO TU NALEZNETE!

foto
foto

Náš sál není pouhým prostorem se zrcadly, nýbrž je špičkově vybaven pro všechny formy funkčního cvičení a intenzivních tréninků. Velký sál je vybaven vším, na co lze při tréninku pomyslet a poskytuje tedy vynikající možnosti velmi pestrého skupinového tréninku. Najdete zde dvě TRX konstrukce, několik kladkových strojů, cross trainerů, posilovacích lan, mnoho hrazd, velké množství kettlebells, nakládacích i jednoručních činek, odrazových desek pro odrážení wall ballů od zdi, měření spalování kalorií, tepové frekvence a jejich zobrazování na třech velkoplošných televizích.

FUNKČNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK

Ideální pro každého kdo má rád změny

foto
foto

Jedná se o velmi intenzivní formu cvičení s využitím lodních lan, Kettlebells, Vipr, činek, hrazd na shyby a kliky na bradlech, házení medicinbalů o zeď, velkých činkových os připevněných jednou stranou na zemi, kladkových strojů či TRX. Variabilita cvičení v tomto nadstandardně vybaveném sále je skutečně obrovská. Naši trenéři tvoří špičku v oboru.

SILOVÝ KRUHOVÝ TRÉNINK

Dokonalé propojení silového tréninku s velkými hmotnostmi a střídání stanovišť s minimálními pauzami

13_optimized
13_optimized

V silovém tréninku se používají pauzy 3-5 minut mezi sériemi, během našeho silového „kruháku“ se pohybují pauzy kolem 20 vteřin. Jedná se tedy o velmi intenzivní trénink s obrovským výdejem energie. Tato lekce je velmi vhodná pro redukci tělesného tuku a pro výrazné zlepšení silové kondice.

INTENZIVNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK

Stejné cviky, stejné pauzy, neměnné vysoké tempo – snižování tepové frekvence

14_optimized
14_optimized

Na velkých televizích v sále uvidíte svojí tepovou frekvenci, vaším cílem bude snižovat ji a to při stejných pohybových parametrech, čímž zlepšíte svoji výkonnost. Jedná se o velmi atraktivní motivační lekci.

BODY WORK STEP

Intenzivní forma cvičení vhodná především pro ženy

Intenzivní forma cvičení, které je pro svojí taneční formu velmi oblíbené ženami. Jedná se o tvarování problémových partií těla, kde se střídá aerobní zátěž s posilovací, za použití stepů a i různých cvičebních pomůcek.

ZDRAVÁ ZÁDA

Člověk se pohybuje výhradně pomocí končetin a je tedy nezbytné na ně rozložit váhu těla a odlehčit tím tlak na páteř

16
16

Cvičení probíhá v klidném režimu s hlavním cílem zregenerovat páteř a docílit její napřímení v souladu s aktivací celého těla. I zde využíváme vrozené souhry, které řídí náš nervosvalový systém. Cvičení je vhodné pro osoby s bolestmi v zádech, s výhřezem meziobratlové ploténky, ale i jako preventivní terapie.

BŘIŠNÍ SVALY – OCHRANA PÁTEŘE

Představa, že stačí vědomě stáhnout břišní svaly a ochrana páteře je tím vyřešena, není zcela přesná

17_optimized
17_optimized

Vytvoří se sice určitá opora zvýšením nitrobřišního tlaku, zároveň ovšem dojde k mnohem většímu zatížení páteře, která nyní není schopna napřímení. Stáhnutím svalů ke středu těla dochází k navýšení tlaku na jednotlivé obratle a na přední straně trupu tato aktivita vede ke vzniku diastázy. Tělo je uvedeno do nestability a končetiny ztratí optimální opory. Při lekci BŘIŠNÍ SVALY – OCHRANA PÁTEŘE jsou u nás využívány přirozené souhry těla, kdy břišní a zádové svaly navzájem spolupracují s cílem vytvoření opor na končetinách a zlepšení stability a hybnosti těla.

FYZIOJÓGA

Při využití cvičebního systému IDEOMOTORICKÁ TERAPIE lze z jógových pozic vytěžit ještě mnohem více než obvykle

18_optimized
18_optimized

Lekce jógy je s každým instruktorem jiná, velmi záleží na jeho vnímání pohybu a jeho filozofii. Při našich lekcích budete velmi překvapeni, jak může tělo skvěle fungovat, pokud se do pohybu vloží představy a idea. Pravděpodobně se budete cítit v pozicích silnější a stabilnější a výrazně si zvýšíte kloubní rozsah.

TRX

TRX patří mezi pomůcky funkčního tréninku, který dnes už nechybí ani v těch nejmenších posilovnách

19_optimized
19_optimized

Výběr cviků je nepřeberný, což trénink dělá velmi pestrým. Zátěž a intenzita se dá velmi rychle korigovat podle aktuální situace. U nás se s TRX potkáte na každém kroku. Velký sál je vybaven dvěma velkými konstrukcemi, malý sál má několik uchycení po obvodech zdí a v prostoru posilovny visí TRX i na velkých posilovacích konstrukcích.

VIPR

Tato naprosto výtečná pomůcka funkčního tréninku nebývá ve fitness centrech moc k vidění, což je obrovská škoda

VIPR
VIPR

Variabilita cviků je tak veliká, že v podstatě není možné, aby dva tréninky byly úplně stejné. Vipr se dá použít k házení, dá se s ním různě mávat, zvedat ho či opírat se o něj. Tato lekce je optimální pro všechny, kdo hledají cvičební variantu na redukci váhy a zvýšení fyzické kondice.

BODY STRONG

Chvíli cvičíte jen s prázdnou tyčí, pak střídáte lehčí a těžší zátěže

Tyče
Tyče

Trénink z fitcentra si každý může zopakovat doma s použitím např. násady od smetáku. Na našich lekcích získáte obrovské množství inspirace pro domácí nebo dovolenkové cvičení. Využitelnost nakládací činky je značná, ideální pro trénování síly i kondice.

TRÉNINK STABILITY NA SURFOVÝCH PRKNECH

Intenzivní cvičení na speciálních pomůckách k dosazení maximální stability a zapojení všech svalů v těle.

Míče
Míče

Cvičení na surfových prknech nabízí pohybové situace, které nelze najít u žádného jiného cvičení. Skvěle se hodí pro trénink stability, břišních a zádových svalů, ale i pro velmi intenzivní formu cvičení za použití dřepů, kliků a výpadů. Lekce je kombinována se cvičením na jiných nestabilních pomůckách.

BOMBY S KETTLEBELS

Malá pomůcka – velké výsledky!

Jednoručky
Jednoručky

Tento typ lekce nabízí velkou variabilitu v intenzitě cvičení a trenér může velmi rychle reagovat na aktuální kondici a silové možnosti účastníků lekce. S Kettlebells se dá výborně propojit kondiční způsob vedení tréninku s efektivním posilováním celého těla.

STEP AND PUMP

Procvičení celého těla pomocí nakládacích činek s enormním výdejem energie

Pump
Pump

Tato lekce je prováděna s vyšším důrazem na navýšení síly celého těla. Hlavním důvodem k navštívení lekce s nakládacími činkami u nás je zachování naší hlavní priority a tou je zdravotní přínos pro tělo. U nás POSILOVACÍ nikdy neznamená PŘETĚŽUJÍCÍ.