NA CO SI JEN VZPOMENETE, TO TU NALEZNETE!

Jsi začátečník nebo pokročilý? U nás si ze skupinových lekcí vybere každý. Ať se jedná a pomalá – zdravotní cvičení, nebo dynamická, vždy jsou všechny lekce vedeny opravdu profesionálními lektory / trenéry, kteří jsou zvyklí se při své lekci klientům maximálně věnovat. Lekce probíhají na několika místech. Je k dispozici velký sál, část posilovny ve funkční zóně a samozřejmě Indoor Cycling s techlogií ICG CONNECT, zatím ojedinělou v ČR.  Již zmiňovaný velký sál není pouhým prostorem se zrcadly, nýbrž je špičkově vybaven pro všechny formy funkčního cvičení a intenzivních tréninků. Velký sál je vybaven vším, na co lze při tréninku pomyslet a poskytuje tedy vynikající možnosti velmi pestrého skupinového tréninku. Najdete zde dvě TRX konstrukce, několik kladkových strojů, cross trainerů, posilovacích lan, mnoho hrazd, velké množství kettlebells, nakládacích i jednoručních činek, odrazových desek pro odrážení wall ballů od zdi.

Vidět všechny aktuální lekce a dělat si jejich rezervace můžete zde: Rezervovat lekci

ZDRAVÁ ZÁDA

ÚTERÝ 18:00 a 19:00, SOBOTA 10:15
Lektor: Dáša Daňková

„Mé lekce jsou zaměřené na zdravý pohyb celého těla. Učím lidi, jak správně stát, sedět, jak nastavit chodidla a následně celé tělo tak, aby jednotlivé segmenty nebyly přetěžovány. Vedu je k tomu, jak dobré nastavení těla udržet i během pohybu. Snažím se jim pomoci se zbavit špatných pohybových návyků, které vedou k bolestem zad a jiných částí těla a nahradit je správnými pohybovými stereotypy. Během mých hodin se učí lépe vnímat své vlastní tělo a díky tomu potom zase mohou lépe sami sebe korigovat. Nejsou to úplně relaxační hodiny, protože většina lidí má pocit, že je to hrozná dřina, ale domů odchází uvolnění, napřímení a s dobrým pocitem srovnaného těla. Chodilo ke mně i několik těhotných žen a toto cvičení je pro ně určitě vhodné, stejně jako pro ženy po porodu. Podobně,  se velmi hodí  pro ženy 40+ ( práce s aktivací pánevního dna, posilování jako prevence osteoporózy atd.“

OPIČÁRNY S DANEM

STŘEDA 17:30
Lektor: Daniel Koždoň

„U tohoto kruháče se můžeš těšit na různorodé pohyby, jelikož obě konstrukce ve funkční zóně (žlutý plácek u recepce) a náš zelený trávníček máme pouze pro sebe.

Ať už jsi začátečník, nebo zkušený cvičenec, neutečeš mému orlímu zraku. I když se jedná o skupinový trénink, tak ti pomáhám dosáhnout co nejdokonalejší techniky. Se mou vždy platí heslo: Quality over quantity. Takže pokud si úplný začátečník, ničeho se neboj, vše tě naučím a navíc ti ostatní zkušení matadoři moc rádi pomohou.

Počet stanovišť je v rozmezí 10-22 v závislosti na účasti. Kdy při vyšší účasti jsme rozděleni na 2 týmy, kdy každý tým obsadí jednu ze dvou konstrukcí. Časové intervaly se většinou pohybují 30 vteřin makačka, 20 vteřin na posunutí se na další stanoviště a mírný oddech. Nenech se ale zmást, rád intervaly obměňuju.

Cílem tohoto kruháče je, aby se ti zlepšila tvá koordinace, zvýšila se ti tvá fyzička, vzrostla síla a rozpustila se nějaká ta podkožní kilečka. Tenhle kruháč se ti hodí jako parádní doplněk k jakémukoliv sportu, nebo aktivitě, kterou ve svém volném čase děláš. No a pokud neděláš nic, tak na co ještě čekáš?

Přijď, bude řiť. Těším se na tebe!

P.S. Boty si sebou nemusíš tahat, stejně ti je nechám sundat, aby se ti nohy lépe opřely a byli stabilní.

KRUHOVÉ INFERNO

ÚTERÝ 07:00, PÁTEK 17:00
Lektor: Eliška Svobodová

„ Název pod sebou skrývá silově/intenzivní kruhový trénink, během kterého na 10-15 stanovištích procvičíte všechny svalové skupiny.

Základní interval je 30-40 sekund, po kterém následuje krátká 10-15 vteřinová pauza na přesun na další stanoviště. Během jednoho tréninku se 1 kolečko projede 3-4x.

Každá lekce se skládá ze zahřátí a dynamického strečinku, vysvětlení a ukázky jednotlivých stanovišť, samotný trénink a závěrečné protažení.

Pro pestrost kruhového tréninku zařazujeme různé pomůcky, například činky, medicinbaly, lana, posilovací tubusy ViPR, bosu, TRX, bulharský pytel, gymball, atletický žebřík, atd…

Nemusíte se bát, kruhový trénink je pro každého, koho baví si pořádně zamakat se skvělou partou lidí. Každý si může zvolit svoje tempo cvičení a zátěž podle svých možností. Pravidelným cvičením si zlepšíte nejen vaši fyzickou kondici. Celou lekci doprovází skvělá hudba a ještě lepší atmosféra.“

SÍLA A MOBILITA

ČTVRTEK 17:00
Lektor: Daniel Pospěch

„Cvičení s vlastní váhou, kettlbelly a kruhy. Na skupinovce dosáhnete větší kontroly svého těla a komplexní sily. Díky mobilitě zvětšíte aktivní rozsah pohybu a posílíte svou páteř a klouby.“

CORE YOGA

PONDĚLÍ 18:00
Lektor: Linda Nejezchlebová

„Core Yoga je plynoucí sestavou navazujících ásan nejen pro mírně pokročilé. Cíleně ásanami posilujeme a protahujeme celé tělo s důrazem na jeho střed. V harmonii s dechem. 

Střed těla stabilizuje a podporuje páteř. 

Společně si zkraje lekce zvědomíme dech, následně zahřejeme svaly vybudováním tepla v těle. V ásanách nezůstáváme příliš dlouho, jako například v hatha či yin józe. Ke konci lekce dominuje protahování a vždy zakončujeme relaxací.

Důraz na soulad těla a mysli s dechem je během jógy zásadní. Snadněji se očistíme po fyzické stránce, uklidníme se mysl, utříbíme myšlenky, zmírníme stresové justify. 

Vše s respektem k možnostem vlastního těla. 

Důležitý je pokrok, nikoli dokonalost!“

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

PONDĚLÍ 19:00
Lektor: Linda Nejezchlebová

„Zkusme se společně naladit na své tělo a vnímat ho jako celek. Pomocí vybraných ásan a cviků budeme postupně budovat správné nastavení svalového vzorce nejen pro přirozené držení těla. Zaměříme se na zkrácené svalové partie, posílíme skupiny, které jsou ochablé. Dostaneme své tělo a mysl pod kontrolu a do pohody.

Lekce je vhodná pro všechny, kteří mají chuť poznat lépe své tělo, naučit se základní sestavu pro domácí praxi, zlepšit svou koncentraci i schopnost se uvolnit.“

BODY WORK

STŘEDA 17:00
Lektor: Michal Korbička

„Ahoj, jmenuju se Miky a rád bych tě pozval na mojí středeční lekci Body worku, na které se rozhodně nebudeš nudit! 

Během hodiny procvičíme celé tělo odspoda nahoru. Využijeme nejen vlastní váhu, ale i nejrůznější cvičební pomůcky. 

Pokud máš jakékoliv zdravotní omezení, dej mi vědět před začátkem lekce a já ti trénink mile rád přizpůsobím. Budu se těšit!“

FIT TO FLY

ČTVRTEK 18:00
Lektor: David Buneš

Fit To Fly je intenzivní a dynamická lekce kombinující sílu, kondici a funkčnost.

Intenzivní silový trénink s kettlebelem zlepší mobilitu, stabilitu, posílení středu těla a zádových svalů, což má pozitivní vliv na tvojí celkovou posturu a zdraví páteře.

Také zvyšuje tepovou frekvenci a pomůže ti dosáhnout kardiovaskulární vytrvalosti. Tímto způsobem se nejen posilují svaly, ale také se zvyšuje spalování kalorií, což může vést k úbytku tělesného tuku a lepší postavě.

Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, lekce Fit To Fly s kettlebelem je vhodná pro všechny, protože intenzitu si každý nastaví podle sebe.

Doraž a buď Fit To Fly!

BODY STRONG

STŘEDA 07:00
Lektor: Kristýna Pumrlová

Jedna se o formu kruhového tréninku, kde se zaměříme především na vyšší váhy a silu na cca 8-12 stanovištích. Vhodné i pro začátečníky. 

INTENZIVNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK S KIKI

ČTVRTEK 07:00
Lektor: Kristýna Pumrlová

Kruhový trénink s vysokou intenzitou a cardio cviky. Jedna se o kombinaci HIIT a plyometrie. Vhodné i pro začátečníky. 

PAŤASŮV INZENZIVNÍ KRUHÁČ

NEDĚLE 18:00 a 19:00
Lektor: Patrik Kaňka

Kruhový trénink je skvělá forma cvičení, která kombinuje silové, funkční a kardio prvky. Skládá se obvykle z 4-5 kol s 8-12 stanovišti. Na každém stanovišti se střídá cvičení po dobu 30-40 sekund s odpočinkem trvajícím 10-15 sekund.

Tento tréninkový styl je přístupný a vhodný pro každého, nehledě na jeho úroveň kondice. Je to proto, že si každý může volit váhu a intenzitu cvičení podle svých individuálních schopností a cílů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý cvičenec, kruhový trénink vám umožňuje dosáhnout maximálního efektu.

Kruhový trénink je skvělý způsob, jak dosáhnout komplexního tréninku a zlepšit svou fyzickou kondici. Bez ohledu na to, jaké váhy a jakou intenzitu cvičení zvolíte, můžete se těšit na výzvu, která vás posune blíže k dosažení vašich fitness cílů.

Proto neváhejte a doražte ke mně na kruháč!!

Budu se těšit.

INDOOR CYCLING S NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIÍ

Technologii ICG CONNECT ve spojení s modely kol IC7 zatím v České republice nikdo jiný nenabízí!

Jedná se o jedinečný zážitek, kdy se prostřednictvím plátna pohybujete jednou ve francouzských Alpách, příště v Pyrenejích na Vueltě, jindy podél sicilského pobřeží. Zábava spojená s velmi intenzivní formou tréninku je v poslední době v popředí zájmu návštěvníků fitness.

INTERVAL RIDE

PONDĚLÍ 17:00
PONDĚLÍ 18:30
ÚTERÝ 17:00
STŘEDA 18:15
Lektor: Michal Korbička

„Tato lekce je vhodná pro začátečníky, osoby se zdravotním omezením a kondičně cvičící sportovce. 

Jak už z názvu vyplývá, jezdíme po celou hodinu v různých intervalech zátěže a tempu za doprovodu hudby. Během toho měníme i styly jízdy obohacené choreografickými prvky. Na konci nesmí chybět posilování se zátěží a samotný závod.

Před startem ti pomohu nastavit kolo a vysvětlím vše od A do Z. Během hodiny tě poté povedu ke správné technice jízdy, dechu a volbě zátěže.

Mým cílem je tvůj progres a celkový komfort, takže se ničeho neboj a doraž! Já a moje parta tě s radostí uvítáme mezi nás!“

INDOOR HILLS

ÚTERÝ 18:30
PÁTEK 17:00
Lektor: Michal Korbička

„Lekce Indoor Hills je skvělá pro milovníky kopců a vyšší zátěže.

Během hodiny jezdíme v intervalech s vyšší zátěží a pomalejším tempu za doprovodu hudby. Během toho měníme i styly jízdy obohacené choreografickými prvky. Na konci si nesmí taktéž chybět posilování se zátěží a samotný závod.“

Před startem ti pomohu nastavit kolo a vysvětlím vše od A do Z. Během hodiny tě poté povedu ke správné technice jízdy, dechu a volbě zátěže.

Mým cílem je tvůj progres a celkový komfort, takže se ničeho neboj a doraž! Já a moje parta tě s radostí uvítáme mezi nás!

INDOOR CYCLING

ČTVRTEK 17:00
ČTVRTEK 18:30
Lektor: Jana Zajíčková

„Ráda vás přivítám na svých lekcích indoor cyclingu, kde nehledejte tvrdou dřinu ani dril, ale příjemně strávený čas, kde si poslechnete fajn hudbu, přiměřeně si zamakáte a třeba i trochu zhubnete. Těším se na Vás!“

BE STRONGER

PONDĚLÍ 07:00
Lektor: Kristýna Pumrlová

Tato lekce je především o síle, během hodiny spinningu jedeme ve vyšších úrovních (v kopcích). Vhodné i pro začátečníky.